Katalog karet Doom Trooper - Osobní protiposádkové miny

Osobní protiposádkové miny
Název:Osobní protiposádkové miny
Sada:základní
Typ:vybavení
Celý text:Bojovník může automaticky zabít protivníka v boji tím, že vyřadí tuto kartu, přičemž utrpí zranění. Tímto souboj končí.
Další vlastnosti:
příslušnost - Obecná
Errata / upr. pravidla:OPM se odpaluje až přímo při udílení rány, tzn. po odehrání všech bojových modifikátoru. Bojovník s prvním útokem provede úder první a pokud také automaticky zabíjí, protivník nestihne OPM odpálit. Situace 1. - Útočník má OPM a obránce první útok - obránce dá ránu první (muže tedy použít OPM pokud má), pokud úročník přežije až tehdy muže použít OPM) (Situace 2. - Útočník má OPM a obránce má OPM - rána se udílí stejně, ale úročník má tu výhodu že muže odpálit OPM první.)
Rychlé filtry:

Diskuse ke kartě: Osobní protiposádkové miny

Narážíte na nejasnosti ohledně této karty nebo její kombinace? Nebojte se zeptat nebo naopak navrhnout způsob hraní...
Pro možnost přidat příspěvěk do diskuse se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
OPM
Tento výklad použití karty podle mě není správný a snižuje její vzácnost a oblíbenost. Držitel odpálí OPM, je zraněn a druhý bojovník zemře, toť vše. Pouze v případě, že obránce také vlastní OPM a má zároveň výhodu prvního útoku, útočník umírá a obránce je pouze zraněn. Předtím se však klasicky oznamuje bitevní taktika, použití válečných zón, záměna bojovníků atd. Tzn. že hráč, jehož bojovník je ohrožen OPM, stihne ještě před jejich odpálením zahrát např. Hustou mlhu nebo Propast a ukončit souboj. Více na oficiálním webu DT: http://www.thewinternet.com/doomtrooper/rules/mother_break.html#37

Pokud zjistíte chybu v katalogu (chybějící karta, chyba v textu, špatně přiřazené vlastnosti apod.),
pošlete nám prosím upozornění kontaktním formulářem.