Katalog karet Doom Trooper - Bohem požehnaný

Bohem požehnaný
Název:Bohem požehnaný
Sada:základní
Typ:speciální
Celý text:Vyložte kdykoli. Můžete okamžitě provést až tři neútočné akce. Vyložíte-li tuto kartu v průběhu vašeho kola, získáváte je navíc k vašim běžným akcím. V průběhu cizího kola musíte své akce odehrát v jednom sledu nepřerušovaném žádnou další speciální kartou.
Další vlastnosti:
příslušnost - Obecná
Errata / upr. pravidla:Pokud hrajete Bohem požehnaný mimo své kolo, musíte akce provést bez přerušení jakoukoliv “kdykolivkou“, v opačném případě ztrácíte zbylé akce. Samozřejmě máte právo reagovat na soupeřovi karty Komunikačními šumy, Zapuzeními apod. Pokud oba hráči vyloží Bohem požehnaný v souboji, první hraje své akce ten kdo vykládal Bohem požehnaný první. Pokud hrajete Bohem požehnaný na začátku svého kola před odběrem karet, akce se Vám normálně přidají k ostatním akcím, pokud byste je chtěli odehrát ihned, musíte BP zahrát na konci soupeřova kola!
Rychlé filtry:

Diskuse ke kartě: Bohem požehnaný

Narážíte na nejasnosti ohledně této karty nebo její kombinace? Nebojte se zeptat nebo naopak navrhnout způsob hraní...
Pro možnost přidat příspěvěk do diskuse se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
speciální karty během tří akcí v soupeřově kole
Platí pouze při vyložení během soupeřova kola. Na kartě stojí: "V průběhu cizího kola musíte své akce odehrát v jednom sledu nepřerušovaném žádnou další speciální kartou." Tento nesmyslný dovětek byl přidán až v české edici beta a v žádné z originálních, tedy anglických reedic (unlimited a revised) se nevyskytuje. Z dovětku plyne následující příklad: Vynesu Bohem požehnaný v soupeřově kole a okamžitě vykládám za akci např. bojovníka. Soupeř reaguje Primitivní pastí, ale já NESMÍM kontrovat Komunikačním šumem, protože nesmím přerušit sled tří akcí žádnou speciální kartou... Dovětek navíc neuvádí, jestli speciální karty nesmím hrát pouze já, nebo i soupeř...
karty/efekty KDYKOLI v soupeřově kole
Platí pouze při vyložení během soupeřova kola. Na kartě je napsáno: "Můžete okamžitě provést až tři neútočné akce." Slovo "okamžitě" znamená, že alespoň první akce by měla být provedena bez možnosti hraní jakýchkoli karet/efektů KDYKOLI (mezi ostatními akcemi již smí být hrány). V případě tříakcové karty je tato zahrána ihned bez jakékoli možnosti předtím hrát kýmkoli cokoli KDYKOLI. Příklad: Vynesu Bohem požehnaný v soupeřově kole a okamžitě vykládám za akci např. bojovníka. Soupeř již nestihne zahrát např. Co odvál čas...
z Winternetu
Abychom to už jednou provždy hráli správně: "If you play INSPIRED during YOUR TURN, you simply get three additional actions to add to the three you already have. Remember that you are still restricted to attacking last!" "If you play INSPIRED during ANOTHER PLAYER'S TURN, you must use up all three actions before continuing on with something else."

Pokud zjistíte chybu v katalogu (chybějící karta, chyba v textu, špatně přiřazené vlastnosti apod.),
pošlete nám prosím upozornění kontaktním formulářem.